Save the date (update)!

0

In maart start het seizoen voor LTC Hoogkerk weer. Daarom een paar belangrijke data voor leden / potentiƫle leden op een rij.

Op zaterdag 14 maart is er: ‘de grote klus op de club‘ dag. We gaan met (potentiĆ«le) leden ons park weer speelklaar maken. Er zijn diverse klusjes: baanonderhoud, kantine pimpen, schoonmaken her en der en alles wat nodig is om er weer een top seizoen van te maken. Een uurtje meehelpen is al voldoende en twee rechterhanden niet verplicht! Vanaf 09:30 uur gaan we los.

Op vrijdagavond 27 maart start het TOSS seizoen weer. Lekker tennissen met en tegen alle niveaus en heel veel gezelligheid. Een mooie manier om onze club (nog beter) te leren kennen. Vanaf 19:00 wordt er getennist, maar een uurtje later aanhaken kan uiteraard ook. Iedereen welkom!

Deel.

Comments are closed.