Meer sponsormogelijkheden in 2020

0

De mogelijkheden om onze vereniging te sponsoren zijn uitgebreid. Naast de pakketten met vermelding langs de baan op een winddoek of reclamebord, kunt u als bedrijf of particulier ook lid worden van onze club van 50, balsponsor worden of een deel van ons open toernooi sponsoren.. 

Voor maar 50 euro bent u lid van de club van 50. U komt met uw (bedrijfs)naam op ons ‘club van 50 bord’ in onze hall of fame.

Als balsponsor sponsort u alle ballen die onze vereniging gebruikt tijden de wekelijkse TOSS avonden op vrijdag, de lessen en tijdens de competitie.

Wilt u een specifiek onderdeel van ons open toernooi sponseren? Dat kan, want er zijn vele kosten die gemaakt worden tijdens het toernooi. Tijdens het open toernooi strijden in diverse categorieën van allerlei verenigingen spelers tegen elkaar om mooie prijzen en de eeuwige roem.

 

INFORMATIE OVER SPONSOR ZIJN LEEST U IN DE SPONSORMAP

Deel.

Comments are closed.